Warning: Use of undefined constant pandathemes - assumed 'pandathemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/newoffer/admin/includes/widgets/flickr.php on line 9

Warning: Use of undefined constant pandathemes - assumed 'pandathemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/newoffer/admin/includes/widgets/recent_posts.php on line 9
Kadra « Vetdiagnostica – Nowoczesne, Akredytowane Laboratorium Diagnostyczne i Gabinet Weterynaryjny

Kadra

 

Vetdiagnostica lek. wet. Joanna Frischke-Krajewska

lek. wet. Joanna Frischke-Krajewska
kierownik gabinetu

 

Vetdiagnostica lek. wet. Krzysztof Krajewski

lek. wet. Krzysztof Krajewski
kierownik laboratorium

W 2005 roku ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wielkiego w Warszawie. Następnie, na studiach podyplomowych, zdobył tytuł specjalisty z zakresu Weterynaryjnej Diagnostyki Weterynaryjnej.

Pracując w Wielkiej Brytanii zainteresował się patologią drobiu i odbył praktyki w jednej z największych lecznic i laboratorium zajmujących się tym zagadnieniem.

Po powrocie do kraju zdobywał praktykę i szkolił się w tym kierunku na licznych konferencjach i wyjazdach, oraz uzyskał tytuł Specjalisty Chorób Drobiu i Ptaków Ozdobnych.

W produkcji drobiu szczególnie zainteresował się kontrolą jakości na każdym jej etapie, m.in. z wykorzystaniem technik laboratoryjnych. Miał już okazję podzielić się zdobytym doświadczeniem na specjalistycznej konferencji, gdzie przedstawił problem Cellulitis u kurcząt brojlerów.

Od dziecka pasjonują go przestworza, ma za sobą skok z najwyższego bungee na świecie i skok spadochronowy, a obecnie jest pilotem szybowcowym III klasy.
Ponadto ceni sobie obcowanie z naturą i dlatego stał się właścicielem przydomowej pasieki.