Korzyści ze współpracy

 

  • Kompleksowe i szybkie usługi

Klienci Vetdiagnostica mają możliwość skorzystania w jednym miejscu ze specjalistycznych usług weterynaryjno-laboratoryjnych. Oznacza to nie tylko dokładną i szybką analizę problemu, a także korzyść z uzyskania trafnej diagnozy przy niższych nakładach czasu i pieniędzy.

  • Nowoczesne techniki badań

Inwestycja Vetdiagnostica w specjalistyczne urządzenia diagnostyczne, m.in. Real Time PCR, analizatory chemiczne, umożliwia naszym klientom szybkie i precyzyjne poznanie wyników, co pozwala im na natychmiastowe działanie.

  • Specjalistyczne konsultacje

Nasi klienci efektywniej wykorzystują uzyskane wyniki, korzystając z konsultacji przed i po badaniach laboratoryjnych. Specjalistyczne konsultacje są oferowane na życzenie naszych klientów.

  • Praktyczne doświadczenie

Naszą mocną stroną jest między innymi fachowy personel z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno w terenie, jak i w laboratoriach. Specjalizujemy się w opiece weterynaryjnej na fermach zwierząt, w obsłudze zakładów wylęgowych i paszowych, ubojniach zwierząt i przetwórniach spożywczych.

  • Innowacyjna wiedza

Regularne kontakty z ośrodkami z branży w kraju i za granicą pozwalają nam na ciągłe pogłębianie cennej i innowacyjnej wiedzy. Dzięki temu zapewniamy Tobie gwarancję najlepszych usług na rynku.

  • Europejskie standardy

Przeprowadzamy badania według europejskich standardów PN-EN ISO/IEC 17025:2005.
Laboratorium potwierdza swoją wysoką jakość wykonywanych usług, biorąc udział w badaniach biegłości zarówno wewnątrz, jak i międzylaboratoryjnych w zakresie materiału klinicznego, paszy i żywności.
Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni wysokiej jakości wykonania powierzonych nam zadań.