REFERENCJE

Laboratorium Vetdiagnostica oceniam pozytywnie. Czas pracy często dostosowany jest do potrzeb klienta. Wyniki badań opracowywane są bardzo szybko a sprawozdania z wynikami są czytelne i przejrzyste. Polecam wszystkim – nawet najbardziej wybrednym osobom czy podmiotom.

Krzysztof Nakielski, Dyrektor Jakości – Drobex

Firma MSD Animal Health (do maja 2011 roku Intervet-Schering Plough Animal Health) od lat ściśle współpracuje z firmą Vetdiagnostica, w zakresie programów profilaktycznych stosowanych u drobiu w stadach rodzicielskich oraz brojlera. Stała kooperacja, wymiana doświadczeń pomiędzy specjalistami MSD i Vetdiagnostica w zakresie występujących na obiektach zagrożeń, badań laboratoryjnych, izolowanych patogenów oraz stosowania odpowiednich programów profilaktycznych pozwala na stałe podnoszenie kompetencji i specjalizacji obu firm w zakresie obsługi coraz bardziej wymagającej produkcji drobiarskiej w Polsce.

Gábor Kis, MSD Animal Health

Badania wykonywane są terminowo na wymaganym poziomie przez wyspecjalizowany personel służący zawsze pomocą w konsultowaniu wyników.

Kamil Murawski, Drobex-Agro